e-SMM Entegrasyonu

Kullandığınız muhasebe programınız üzerinden e-SMM belgelerinizi otomatik olarak gönderebilirsiniz!

Serbest Meslek Makbuzu süreçlerinizi elektronikleştiriyoruz.

Serbest Meslek Makbuzlarınızı kullandığınız program üzerinden  düzenlemek isterseniz, Elektronik Serbest Meslek Makbuzu Uygulaması’na geçmeniz ile beraber, NES e-SMM Entegrasyonu sayesinde makbuzlarınızı e-SMM belgesi olarak otomatik oluşturabilirsiniz. Üstelik ekstra bir ücret ödemeden!

NES Bilgi’den 1.000 adet e-Serbest Meslek Makbuzu(PAKET 1000) satın alan tüm serbest meslek erbaplarına entegrasyon paketimiz hediye!

 

PAKET 1000

1.000 adet e-SMM Belgesi

Sınırsız Kullanım Süresi

Yazılım Entegrasyonu

Özgün Makbuz Tasarımı

10 Yıl Saklama

Bulut Portal

e-Mail Gönderimi ve Takibi

Eğitim ve Destek

600 ₺ + KDV

SATIN AL

 

 

DETAYLAR

  • 1.000 adet e-SMM Belgesi: Sitem üzerinden düzenlenen ve gönderilen makbuz sayısı.
  • Sınırsız Kullanım Süresi: Paket kullanımında süre sınırı bulunmaz. 1.000 adet makbuz bittiğinde yeniden paket satın alınması gerekir.
  • Muhasebe Programı Entegrasyonu: SQL veri tabanına sahip tüm programlar içindir. Kullandığınız muhasebe programı üzerinden düzenlenen makbuzların otomatik olarak gönderimi sağlanır.
  • Özgün Makbuz Tasarımı: Makbuzlarınız için özgün tasarım yapılmasını ifade eder. Ünvan, logo, banka bilgisi, imza, sicil no vs. detaylar makbuzlarınıza eklenir.
  • 10 Yıl Saklama: Sistem üzerinden düzenlenen makbuzlar 10 yıl boyunca saklanır.
  • Bulut Portal: Yazılımınız dışında da; size sağlanan kullanıcı adı ve şifre ile her yerden makbuz düzenleyebilir ya da düzenlenen makbuzlarınıza erişebilirsiniz.
  • e-Mail Gönderimi ve Takibi: Makbuzlarınızın karşı tarafa e-Mail ile ulaşmasını isterseniz düzenlediğiniz makbuzun içerisinde mail adresinin yazması yeterli olur. Düzenlediğiniz makbuz otomatik olarak  alıcısına mail ile iletilir ve mailin karşı tarafa ulaşıp ulaşmadığını görebilirsiniz.
  • Eğitim ve Destek: Eğitim ve teknik destek hizmetleri, hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında çalışılan süre boyunca alınabilecektir.

İlgili konular